opiekaNaszym celem jest zapewnienie ludziom starszym i niepelnosprawnym całodobowego pobytu i podstawowych świadczeń socjalno-bytowych, jak również najlepszych warunków do zachowania lub odzyskania utraconego zdrowia.

Nie tylko jednak strona medyczna czy socjalna jest przedmiotem naszej stałej troski, pragniemy wszechstronnie poznawać, rozumieć i spełniać potrzeby naszych pensjonariuszy.

Potrzeba kontaktu z innymi ludźmi jest zapewniona przez wspólne spożywanie posiłków, możliwość uczestniczenia w grupowych zajęciach usprawniających i kulturalno-artystycznych, spacerach po terenie Ośrodka. Nieopodal nas trwa budowa nowego kościoła pod wezwaniem Miłosierdzia Bożego, w Ośrodku znajduje się osobne miejsce przeznaczone do modlitwy, będą organizowane nabożeństwa dla osób niepełnosprawnych.

Wyposażenie Domu w dostęp do internetu i telewizji satelitarnej, kino domowe i pomieszczenie do zajęć manualnych pozwalają na interaktywne i kreatywne spędzanie czasu. Duży teren wokół budynku umożliwia przebywanie na świeżym powietrzu, a dla osób czynnych adekwatne do zainteresowań i możliwości zdrowotnych zajęcia rekreacyjne.

 

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce prywatnościAkceptuję